مرکز مهندسی و مشاوره مدیریت درنیکا


شرکت توسعه پایدار درنیکا (سهامی خاص) در سال 1396 در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری اهواز به ثبت رسید و در همان سال با اخذ گواهینامه صلاحیت پیمانکاری از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خوزستان در رسته‌های ابنیه و آب دارای صلاحیت تشخیص داده شد. بر این اساس این شرکت در سال 1397 پس از اخذ پروانه فنی مهندسی از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان، با بهره‌گیری از متخصصان حوزه‌های مختلف دانشگاه، اقدام به تشکیل دپارتمان‌های مختلف جهت ارائه خدمات آموزش، مشاوره و تحقیقات صنعتی به صنایع کوچک و متوسط استان خوزستان نمود.

شرکت توسعه پایدار درنیکا (سهامی خاص) از سال 1398 با استقرار در مرکز خدمات فناوری و کسب‌وکار شهرک‌های صنعتی، به صورت کاملاً تخصصی اقدام به ارائه خدمات مورد نیاز در صنایع مختلف مستقر در شهرک‌های صنعتی می‌نماید.

مرکز مهندسی و مشاوره مدیریت درنیکا در حال حاضر با بهره‌گیری از مشاوران و کارشناسان خبره در حوزه‌های مختلف مطالعات اقتصادی، سرمایه‌گذاری، توسعه صنعتی، منابع انسانی، حقوقی و بازاریابی به ارائه خدمات آموزشی و مشاوره‌ای به کسب‌وکارهای کشور می‌پردازد.

مدیرعامل


میلاد اورک

دکترای مهندسی و مدیریت ساخت

مدرس گروه مهندسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی

مشاور پروژه‌های اجرایی

مشاور کسب‌وکار (بازاریابی – توسعه صنعتی)

مدیر کلینیک کسب‌وکار استان خوزستان

دبیر انجمن مشاوران صنایع کوچک و متوسط استان خوزستان

تصویر مدیرعامل

ساختار سازمانی


ساختار سازمانی

مأموریت


ارتقاء سطح دانش، كارايی و توان شركت و كاركنان آن برای کار در حوزه‌های داخلی و خارجی در کلاس جهانی و ارائه خدمات مشاوره‌ای مهندسی و مدیریتی در پروژه‌های بزرگ صنعتی